Únor 2008

Zábava pro křečka

29. února 2008 v 20:08 | Hajojo
Jednou v létě, když jsem se nudila, tak jsem dostala nápad, že udělám mému křečkovi hřiště. Vyrobila jsem mu hřiště a moc se mu tam líbilo. Jestli chceš udělat svému křečkovi také hřiště tak čti dál. Budeš potřebovat: Krabici od bot nebo nějakou jinou papírovou krabici, 3 ruličky od toaletního papíru, skleničku od tatarské omáčky nebo dětské přesnídávky, zrní a žrádlo které má tvůj křeček rád, piliny, hadřík a suchou trávu na hnízdo, lepenku, kružítko, nůžky, 2 kameny,.
Postup: Vezmi si kružítko a změř průměr ruličky od toaletního papíru, potom namaluj na kratší strany krabice kružnice, které potom vystřihneš. Vezmi si jednu ruličku, tu strč do vystřižené díry a lepenkou je slep k sobě. Zbylé dvě ruličky slep lepenkou k sobě a pak je přilep do vystřižené díry na druhé straně krabice. Tam kde je jedna rulička, tak pod ní strč kámen a do ruličky dej druhý kámen (aby křeček nemohl utéct). Do skleničky od tatarské omáčky nebo od dětské přesnídávky nasyp trochu zrní a žrádla, které má tvůj křeček rád a napoj ji na tu stranu, kde jsou dvě ruličky. Do krabice nasyp piliny, dej tam hadřík a suchou trávu na hnízdo. Vyndej kámen z ruličky, dej do ní křečka a zase dej do ruličky ten kámen, aby ti křeček neutekl. Uvidíš, že se mu tam bude líbit a určitě hned půjde do skleničky nacpat si lícní torby dobrými semínky.

Obrázky

29. února 2008 v 16:39 | Hajojo

Zvířátka

29. února 2008 v 16:18 | Hajojo

Křeččí hřiště

29. února 2008 v 15:18 | Hajojo
Křeček je velmi zvědavé zvíře a když se mu dostane pod čumáček něco nového, tak to vždy rád prozkoumá. Když se budeš nudit, tak můžeš svému křečkovi vyrobit hřiště z papírové krabice od bot a uvidíš, že se mu tam bude líbit.

Obrázky křečíků džungarských

29. února 2008 v 13:41 | Hajojo
Křečci džungarští (trpasličí)

Koně

28. února 2008 v 20:15 | Hajojo